Xiaomi Mi Air Purifier 2

New product

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu. 

More details

This product is no longer in stock

By buying this product you can collect up to 132 loyalty points. Your cart will total 132 points that can be converted into a voucher of 2,63 €.


263,14 €

Add to wishlist

Data sheet

Height798mm
Width310mm
Depth313mm
Input voltageAC00V-220V 50/60Hz
Weight8kg

More info

Menší než jste mysleli

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu. 

Xiaomi Air Purifier 2 Xiaomi Air Purifier 2

Hlavní výhodou je snížený hluk čističky o celých 40% - což je dost. Dále ony menší rozměry, které si můžete přečíst níže. Zmíním pouze nízkou váhu 4,9kg. Čistička je tak lehce manipulovatelná.

Filtr také nezůstal beze změny. Zůstal stále jen jeden, za to však obsahuje tři uhlíkové filtry, které jsou schopny zachytit až 99,7% pevných částic ve vzduchu. 

Xiaomi Air Purifier 2 Xiaomi Air Purifier 2

Čističku lze dále spravovat pomocí aplikace ve Vašem smartphonu. Zde můžete sledovat míru znečištění vzduchu v místnosti či změnu režimu čističky. Zachován zůstal i noční režim, během kterého není problém klidně a nerušeně spát, zatímto čistička produkuje pouze 30db hluku. 

SPECIFIKACE:

  • barva: bílá 
  • WiFi: 802.11b/g/n
  • rozměry: 42cm x 24cmx24cm

V BALENÍ:

  • Čistička vzduchu
  • filtr

APP ke stažení zde
Pro androidů: http://home.mi.com/download
Pro iOS: https://itunes.apple.com/us/app/xiao-mi-zhi-neng-jia-ting/id957323480?mt=8

Reviews

Write a review

Xiaomi Mi Air Purifier 2

Xiaomi Mi Air Purifier 2

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu.