Xiaomi Mi Air Purifier Filtr View larger

Xiaomi Mi Air Purifier High Efficiency Particulate Arrestance Filter Cartridge

New product

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám.

More details

This product is no longer in stock

By buying this product you can collect up to 29 loyalty points. Your cart will total 29 points that can be converted into a voucher of 0,58 €.


59,25 €

Add to wishlist

More info

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám. Filtruje skvěle prach, vlasy, zvířecí chlupy a další ve vzduchu nerozpuštěné látky. Výkonný filtr je důležitou součástí čističky vzduchu Xiaomi, která s čistým filtrem zachycuje až 99,3% všech částic znečišťujících vzduch ve Vašem domově.

V BALENÍ:

  • Filtr

Reviews

Write a review

Xiaomi Mi Air Purifier High Efficiency Particulate Arrestance Filter Cartridge

Xiaomi Mi Air Purifier High Efficiency Particulate Arrestance Filter Cartridge

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám.