Xiaomi AirDots Pro

041airdotspro bílá

New product

Kdo by v dnešní době neznal hit bezdrátových bluetooth sluchátek. V uplynulém roce nejvíce trhem zahýbala sluchátka od Apple tzv. AirPody. Xiaomi na sebe nenechalo dlouho čekat a odpovědí byla maličkatá sluchátka AirDots.

More details

In stock

By buying this product you can collect up to 28 loyalty points. Your cart will total 28 points that can be converted into a voucher of 0,56 €.


55,79 € tax incl.

Add to wishlist

Data sheet

Bluetooth4.2 bezdrátový přenos
Batery power100mAh
Charging time1h, USB-typeC
WaterproofIPX4, proti potu a stříkající vodě
Remote control functionesANO
Impedance16Ω
Sensibility123 dB
Maximal output20 mW
Frequency range8-25000 Hz
Battery lifeaž 10 hodin přehrávání
CompatibleAndroid, podpora Apple od IOS 12

More info

Bezdrátově a levněji

Kdo by v dnešní době neznal hit bezdrátových bluetooth sluchátek. V uplynulém roce nejvíce trhem zahýbala sluchátka od Apple tzv. AirPody. Xiaomi na sebe nenechalo dlouho čekat a odpovědí byla maličkatá sluchátka AirDots. Nicméně ne každému vyhovovala svou stavbou, kdy se do ucha dalo celé tělo sluchátka, a tak Xiaomi nezbylo nic jiného, než kopírování posunout ještě o level dál.  
Airdots Pro
Jak jste si jistě všimli, AirDots Pro už jsou stavbou těla jako klasická sluchátka. Nenajdete na nich však milimetr jakéhokoli kabelu - kromě toho, kterým nabíjíte krabičku na sluchátka, která slouží zároveň jako dokovací stanice pro nabíjení samotných sluchátek. Co však mají oproti konkurenci od Apple.? 
Airdots Pro
Asi tím největším rozdílem je izolace okolního zvuku. AirDots mají tzv. špunty, které právě tomuto velmi výrazně napomáhají. I při sebevětším okolním ruchu tedy výrazně lépe slyšíte poslouchanou hudbu, či hovor a ne zvuky okolí. Sluchátka nabízí výdrž 4hodiny přehrávání při použití obou sluchátek zároveň, s tím, že dalších 10hodin přehrávání v sobě skrývá ona dokovací stanice. Ta je schopna dobít sluchátka naplno již za pouhou jednu hodinu.
AirDots Pro
Sluchátka se v ničem výrazně neliší od svých předchůdců. Nabízí odolnost vůči vodě, dotykové ovládání, hlasového asistenta i možnost připojení pouze jednoho sluchátka a použití jako handsfree.

Xiaomi Airdots Pro

V BALENÍ:

 • Xiaomi Mi AirDots Pro
 • Nabíjecí stanice
 • Náhradní sada špuntů jiných velikostí
 • USB kabel type C
 • návod v češtině

Reviews

Grade 
03/17/2019

dostupnost

Dostupnost opět 25.3.2019

  Grade 
  03/16/2019

  Verze PRO

  Kdy bude k dispozici zase verze PRO?

   Grade 
   03/14/2019

   Super!

   Sluchátka jsou skvělá! Krásně hrají (na špuntovky za mě velmi dobře basy!), drží v uších a vše funguje tak jak má! Jediné co je trochu škoda je to, že při hraní her na telefonu mají o cca 0.75 vteřinovou odezvu ale to je zanedbatelné :)
   Děkuji za nákup!

    Grade 
    03/02/2019

    Super!

    Sluchátka jsou opravdu top, rozhodně lepší a kvalitnější zvuk než pods. Komunikace, předání, vše proběhlo skvěle! Doporučuji

     Grade 
     01/29/2019

     Xiaomi Airdots Pro

     Vše proběhlo jak mělo, takže servis a přístup.

     Sluchátka dělají přesně co mají, nemám zatím nic co bych vytkl.

      Grade 
      01/25/2019

      Nedočkavost

      Prodejce sehnal neuvěřitelnou rychlostí výdej xiaomi naplánován na 11.1 a už je mám doma, cena trošku vyšší, ale to se dá čekat, protože nikde jinde se sehnat nedá. Doufám že dlouho vydrží. Děkuji za obchod

       Grade 
       01/25/2019

       Skvělé, skvělé!!!

       Není co vytkout Xiaomi Airdots za tu cenu jsou neskutečná bomba.

       Děkuji Xiaomiobchodu za prodej.

        Write your review!

        Write a review

        Xiaomi AirDots Pro

        Xiaomi AirDots Pro

        Kdo by v dnešní době neznal hit bezdrátových bluetooth sluchátek. V uplynulém roce nejvíce trhem zahýbala sluchátka od Apple tzv. AirPody. Xiaomi na sebe nenechalo dlouho čekat a odpovědí byla maličkatá sluchátka AirDots.

        Accessories