Xiaomi MiBand fitness wrist 3 global

New product

Na přání zákazníka nainstalujeme do náramku CZ firmware

MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie.


Kompletně v Angličtině.

More details

This product is no longer in stock

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 0,32 €.


26,31 €

Add to wishlist

Data sheet

Display size0,78 palce
Display resolution128 x 80
BluetoothBluetooth 4.2 BLE Edition
Size17,9 x 46,9 x 12 mm
Batery power110mAh
SupportsČas, ID volajícího, Zprávy, Notifikace aplikací,
Input current250mA Max
Input voltageDC 5V
Waterproof5ATM. 50m, není vhodné pro potápění a sauny
MeasurementTepová frekvence, krokoměr, počítadlo vzdálenosti a spálených kalorií, monitoruje lehký a tvrdý spánek
CompatibleTelefony se systémem Android 4.4 nebo iOS 9.0 a vyšším, které vyžadují podporu Bluetooth 4.0
unlockpodpory funkce odemknutí podporují systémy MIUI založené na platformě Android 4.4 nebo novější nebo Android 5.0 nebo novější a modely, které podporují funkci Smart Lock
Battery lifecca 20dní
Weightcca 20g s náramkem

More info

O krok, či dva dál

MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie. Pro některé užiatele je stále zbytečné pořizovat sportovní hodinky, u kterých nevyužijí většinu funkcí, či jim stačí námi známý černobílý displej. Právě pro ně vyrobilo Xiaomi nový MiBand 3, který na první pohled velice připomíná svého předchůdce. 

Xiaomi Miband 3

Co náramek skrývá

Podíváme-li se na MiBand 3 podrobněji, můžeme zde vyzdvihnout hlavní změny oproti MiBand 2. Na první pohled spatříme OLED displej, o rozlišení 128x80 pixelů. Ten zobrazuje bílý text na černém pozadí. Ne všichni uživatelé potřebují na náramcích barevný displej a tento navíc nabízí jedno vylepšení oproti ostatním náramkům - šetří baterii, která poté vydrží na jedno nabití 110mAh až 20 dnů. 

Xiaomi Biband 3

Funkce náramku zůstaly zachovány. Výrobce však slibuje přesnější měření kroků i srdečního tepu. U ostatních funkcí jsou zde poté drobná vylepšení, ke spokojenosti uživatelů. Pokud Vám přijde zpráva, či notifikace, mohli byste si jí nyní na displeji přečíst. Pokud vám někdo bude volat, uvidíte již jméno volajícího a to již se základní aplikací. Hovor poté můžete přes náramek odmítnout. Náramek je nově schopen zobrazit předpověď počasí, a to na další tři dny. Velice šikovná je funkce "Find my phone", kdy po jejím stisku na náramku začne Váš mobilní telefon vydávat zvuk a Vy ho tak můžete najít, pokud se vám to zrovna nedaří. Pro použití této funkce samozřejmě musí být náramek na bluetooth dosah telefonu. 

MiBand 3 spolupracuje opět se známou aplikací MiFit, a to ve všech telefonech se systémem Android verze 4.4 a vyšší a iOS verze 9 a vyšší. Telefon ještě musí podporovat Bluetooth 4.2.

Náramek je opět odolný, a to ve stupni IP68 - lze se s ním koupat, vydrží i nějakou tu prašnost a dle výrobce by mělo být umožněno potápění do hloubky 50m. S náramkem je však zakázáno chodit do sauny.

Xiaomi Miband 3
Tělo náramku má o trochu jiné rozměry, takže nelze použít poutka z předchozí verze.

V BALENÍ:

  • tělo z plastu
  • poutko na ruku černé
  • usb nabíječka
  • návod

Reviews

Grade 
08/27/2018

Super

Náramek jsem dostal na požádání i s českým firmwarem ,naprostá spokojenost rychlé dodání.oproti mi band 2 je to velký pokrok.

    Grade 
    08/25/2018

    Náramek

    Na MiBand 3 jsem se těšil už od jeho vydání. Dvojku jsem nikdy neměl a spokojil jsem se s první verzí, a tak jsem teď o to více nadšený ze všech funkcí které náramek má. Navíc na ruce po dvou dnech ani nevíte, že ho máte jak je lehoučký.

      Grade 
      08/25/2018

      MiBand 3

      S náramkem jsem velmi spokojen, mám nahranou i češtinu a vše funguje bez problémů. Za mě super náramek.

        Write your review!

        Write a review

        Xiaomi MiBand fitness wrist 3 global

        Xiaomi MiBand fitness wrist 3 global

        Na přání zákazníka nainstalujeme do náramku CZ firmware

        MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie.


        Kompletně v Angličtině.

        Accessories