Sale! Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush View larger

Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T300

143

New product

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush T300


Jsou lidé, kteří se posmívají značce Xiaomi za to, že tzv. vrtá do všeho. Kde však seženete tak dobře vybavený elektrický zubní kartáček, za takovou cenu? 

More details

This product is no longer in stock

By buying this product you can collect up to 11 loyalty points. Your cart will total 11 points that can be converted into a voucher of 0,22 €.


22,72 €

Add to wishlist

More info

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush T300

Na trhu se pohybuje spousta elektrických zubních kartáčků. Proč si tedy vybrat právě ten od Xiaomi.? 

Kartáček obsahuje vysoce výkonný magneticky zavěšený akustický motor, vyvinutý společně německými a japonskými odborníky, s více než 31 000 vibracemi za minutu a výkonovým točivým momentem až 230 gf.cm, takže výkon zůstává nejen na vysokofrekvenčních vibracích motoru, ale také dokáže efektivněji přenášet výkon na hlavu kartáčku. I přes kmitání hlavice je schopen se dostat i do těžko dostupných míst, jelikož speciálně vyvinuté hlavice disponují vysokou hustotou štětin. Ty byly vyrobeny tak, aby se nezakulacovaly a nepoškozovaly tak dásně a povrch zubů. Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush T300 nabízí možnost volby ze tří módů čištění. Lze si zvolit standardní mód, soft mód a přizpůsobení dle uživatele.

Mi Sonic Toothbrush T300

I s tímto vším kartáček vydrží na jedno nabití až 25dní, a to díky vestavěné baterii o kapacitě 700mAh. 

Na těle kartáčku naleznete jediné tlačítko, vyrobené ze silikonu. Celý kartáček má samozřejmě ochranu proti vodě IPX7 - zcela voděodolný.

Xiaomi tímto zubním kartáčkem nasadilo laťku velice vysoko a ve stejné cenové relaci jen těžce bude hledat konkurenty. 

SPECIFIKACE:

  • Jmenovitý výkon: 2W
  • Jmenovité napětí: 3,7V
  • Stupeň krytí: IPX7 (odolnost proti vodě)
  • Doba nabíjení: 4 hodiny
  • Druh nabíjení: induktivní
  • Materiál kartáče: DuPont štětiny
  • Rozměr těla kartáčku: 187,5 x 28,5 mm
  • Rozměr nabíjecí stanice: 65 x 40 mm
  • Rozměr náhradní hlavice: 85 x 24,8 mm
  • Hmotnost: 118 g
  • Počet programů:3
  • Počet pulzů za minutu: 31 000

V BALENÍ:

  • Xiaomi elektrický kartáček, hlavice, USB-C konektor, uživatelský manuál

Reviews

Write a review

Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T300

Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T300

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush T300


Jsou lidé, kteří se posmívají značce Xiaomi za to, že tzv. vrtá do všeho. Kde však seženete tak dobře vybavený elektrický zubní kartáček, za takovou cenu?