Xiaomi Mi Air Purifier Filtr 2 Zobrazit větší

Xiaomi Mi Air Purifier Filtr 2

Nový produkt

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 29 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 29 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 14,50 Kč.


1 486,78 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám. Filtruje skvěle prach, vlasy, zvířecí chlupy a další ve vzduchu nerozpuštěné látky. Výkonný filtr je důležitou součástí čističky vzduchu Xiaomi, která s čistým filtrem zachycuje až 99,3% všech částic znečišťujících vzduch ve Vašem domově.

V BALENÍ:

  • Filtr

Recenze

Napsat recenzi

Xiaomi Mi Air Purifier Filtr 2

Xiaomi Mi Air Purifier Filtr 2

Filtr vyrobený z PET materiálu. Zachucuje malé i velké částečky ve 360 °. Integrovaný prvotní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlíkem v jednom. Vzduch je tedy filtrován přes tři různé vrstvy. Vnější vrstva tvořená PET materiálem, odolným proti oleji, tukům a anti-kyselinám.