Xiaomi Mi Air Purifier 2 Čistička vzduchu

Nový produkt

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu. 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 132 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 132 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 66,00 Kč.


6 603,31 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška580 mm
Šířka290 mm
Hloubka289 mm
Vstupní napětíAC00V-220V 50/60Hz
Váha5kg

Více informací

Menší než jste mysleli

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu. 

Xiaomi Air Purifier 2 Xiaomi Air Purifier 2

Hlavní výhodou je snížený hluk čističky o celých 40% - což je dost. Dále ony menší rozměry, které si můžete přečíst níže. Zmíním pouze nízkou váhu 4,9kg. Čistička je tak lehce manipulovatelná.

Filtr také nezůstal beze změny. Zůstal stále jen jeden, za to však obsahuje tři uhlíkové filtry, které jsou schopny zachytit až 99,7% pevných částic ve vzduchu. 

Xiaomi Air Purifier 2 Xiaomi Air Purifier 2

Čističku lze dále spravovat pomocí aplikace ve Vašem smartphonu. Zde můžete sledovat míru znečištění vzduchu v místnosti či změnu režimu čističky. Zachován zůstal i noční režim, během kterého není problém klidně a nerušeně spát, zatímto čistička produkuje pouze 30db hluku. 

SPECIFIKACE:

  • barva: bílá 
  • WiFi: 802.11b/g/n
  • rozměry: 42cm x 24cmx24cm

V BALENÍ:

  • Čistička vzduchu
  • filtr

APP ke stažení zde
Pro androidů: http://home.mi.com/download
Pro iOS: https://itunes.apple.com/us/app/xiao-mi-zhi-neng-jia-ting/id957323480?mt=8

Recenze

Napsat recenzi

Xiaomi Mi Air Purifier 2 Čistička vzduchu

Xiaomi Mi Air Purifier 2 Čistička vzduchu

Xiaomi zaznamenalo nebývalý úspěch na Čínském trhu se svou první verzí čističky vzduchu, nemohly by tomu tedy být jinak, než že jí museli zdokonalit a světlo světa spatřila její druhá verze. U nás ne až tak oblíbený výrobek od Xiaomi však se zmenšenou verzí může konečně dosáhnout úspěchu.