Xiaomi MiBand 3 fitness náramek Global

Nový produkt

Na přání zákazníka nainstalujeme do náramku CZ firmware

MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie.


Kompletně v Angličtině.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8,00 Kč.


660,33 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Velikost displeje0,78 palce
Rozlišení displeje128 x 80
BluetoothBluetooth 4.2 BLE Edition
Rozměry17,9 x 46,9 x 12 mm
Kapacita baterie110mAh
PodporujeČas, ID volajícího, Zprávy, Notifikace aplikací,
Vstupní proud250mA Max
Vstupní napětíDC 5V
Vodotěsnost5ATM. 50m, není vhodné pro potápění a sauny
MěřeníTepová frekvence, krokoměr, počítadlo vzdálenosti a spálených kalorií, monitoruje lehký a tvrdý spánek, hodiny
Kompatibilní zařízeníTelefony se systémem Android 4.4 nebo iOS 9.0 a vyšším, které vyžadují podporu Bluetooth 4.0
Funkce odemknutípodpory funkce odemknutí podporují systémy MIUI založené na platformě Android 4.4 nebo novější nebo Android 5.0 nebo novější a modely, které podporují funkci Smart Lock
Výdrž na bateriicca 20dní
Váhacca 20g s náramkem

Více informací

O krok, či dva dál

MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie. Pro některé užiatele je stále zbytečné pořizovat sportovní hodinky, u kterých nevyužijí většinu funkcí, či jim stačí námi známý černobílý displej. Právě pro ně vyrobilo Xiaomi nový MiBand 3, který na první pohled velice připomíná svého předchůdce. 

Xiaomi Miband 3

Co náramek skrývá

Podíváme-li se na MiBand 3 podrobněji, můžeme zde vyzdvihnout hlavní změny oproti MiBand 2. Na první pohled spatříme OLED displej, o rozlišení 128x80 pixelů. Ten zobrazuje bílý text na černém pozadí. Ne všichni uživatelé potřebují na náramcích barevný displej a tento navíc nabízí jedno vylepšení oproti ostatním náramkům - šetří baterii, která poté vydrží na jedno nabití 110mAh až 20 dnů. 

Xiaomi Biband 3

Funkce náramku zůstaly zachovány. Výrobce však slibuje přesnější měření kroků i srdečního tepu. U ostatních funkcí jsou zde poté drobná vylepšení, ke spokojenosti uživatelů. Pokud Vám přijde zpráva, či notifikace, mohli byste si jí nyní na displeji přečíst. Pokud vám někdo bude volat, uvidíte již jméno volajícího a to již se základní aplikací. Hovor poté můžete přes náramek odmítnout. Náramek je nově schopen zobrazit předpověď počasí, a to na další tři dny. Velice šikovná je funkce "Find my phone", kdy po jejím stisku na náramku začne Váš mobilní telefon vydávat zvuk a Vy ho tak můžete najít, pokud se vám to zrovna nedaří. Pro použití této funkce samozřejmě musí být náramek na bluetooth dosah telefonu. 

MiBand 3 spolupracuje opět se známou aplikací MiFit, a to ve všech telefonech se systémem Android verze 4.4 a vyšší a iOS verze 9 a vyšší. Telefon ještě musí podporovat Bluetooth 4.2.

Náramek je opět odolný, a to ve stupni IP68 - lze se s ním koupat, vydrží i nějakou tu prašnost a dle výrobce by mělo být umožněno potápění do hloubky 50m. S náramkem je však zakázáno chodit do sauny.

Xiaomi Miband 3
Tělo náramku má o trochu jiné rozměry, takže nelze použít poutka z předchozí verze.

V BALENÍ:

  • tělo z plastu
  • poutko na ruku černé
  • usb nabíječka
  • návod

Recenze

Známka 
27-08-2018

Super

Náramek jsem dostal na požádání i s českým firmwarem ,naprostá spokojenost rychlé dodání.oproti mi band 2 je to velký pokrok.

    Známka 
    25-08-2018

    Náramek

    Na MiBand 3 jsem se těšil už od jeho vydání. Dvojku jsem nikdy neměl a spokojil jsem se s první verzí, a tak jsem teď o to více nadšený ze všech funkcí které náramek má. Navíc na ruce po dvou dnech ani nevíte, že ho máte jak je lehoučký.

      Známka 
      25-08-2018

      MiBand 3

      S náramkem jsem velmi spokojen, mám nahranou i češtinu a vše funguje bez problémů. Za mě super náramek.

        Napsat svou recenzi!

        Napsat recenzi

        Xiaomi MiBand 3 fitness náramek Global

        Xiaomi MiBand 3 fitness náramek Global

        Na přání zákazníka nainstalujeme do náramku CZ firmware

        MiBand 2 je v dnešní době již zastaralý, avšak všichni si jistě pamatujeme, jakým hitem tento náramek byl. Malé, lehké tělo náramku spolu s příchodem displeje na MiBand náramcích z něj udělal nejprodávanější sportovní náramek historie.


        Kompletně v Angličtině.

        Příslušenství