Doprava a platby

Od 2.4.2020 nelze za objednané zboží platit hotovostní dobírkou, z důvodu požadavku přepravců. Vyberte si prosím platbu přes platební bránu GoPay, Paypal nebo bankovním převodem. Pouze u přepravce Geis(DPD) je možné platit na dobírku, ale pouze platební kartou.

Způsoby dopravy

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:

1. Česká Pošta CZčeská pošta

Česká pošta je stále největším doručovatelem zásilek na našm území. Standardně doručuje do 24 hodin po celé ČR. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku ( najdete jej následující ve svém mailboxu ) vyhledat svou zásilku na infolince 840 111 244.
Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
Cena: od 90 do 140kč s DPH
OBRÁZEK PŘEPRAVY ČESKÁ REPUBLIKA 1 DEN,

2. Geis ParcelGeis Parcel

GEIS spolehlivý přepravce, který vám doručí vaší zásilku bezpečně až domů do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude nejčastěji doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky ( toto potvrzení Vám přijde na email uvedený při objednávce ).
Nabízíme rozsáhlou síť výdejních míst po celé ČR a tím nabízíme zákazníkům e-shopů mimořádně atraktivní, levný a rychlý způsob vyzvednutí vašeho zboží. Disponujeme nejmodernější balící a třídící technikou, díky které nabízíme mimořádnou spolehlivost a rychlost doručení zásilky, a tedy i spokojeného zákazníka vašeho internetového obchodu. Dobírku můžete zaplatit hotově a pokud tak odesílatel povolil, klidně i platební kartou a bezkontaktně. Pomocí SMS vás bude GEIS informovat o čísle balíku, termínu doručení i výši případné dobírky. Nezapomínáme ani na možnost přesměrování zásilky do výdejního místa Geis Point. Ve výdejních místech jsou zásilky standardně připraveny k vyzvednutí po dobu 7 dní. V případě, že nedojde k vyzvednutí zásilky, zašleme příjemci třetí a pátý den po uložení SMS s upomínkou.
Případně nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 951 277 777 od pondělí do pátku 8:00 – 17:00 hod.
Cena: od 70 do 100kč s DPH

3. ULOŽENKA Heuréka pointuloženka

Uloženka nejste-li prodejce, ale chcete odeslat balíček na Uloženku - žádný problém. Vaší zásilku zabalte jako pro odeslání poštou a přineste na nejbližší pobočku Uloženka. S obsluhou pobočky vyplníte přepravní a kontaktní údaje, označíte balíček přepravním štítkem a odešlete. Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky. Zadáním kódu do systému sledování snadno zjistíte, kde se zásilka právě nachází nebo zda je již připravena k vyzvednutí. Zásilky odeslané prostřednictvím kurýra ULOŽENKA - sledovat ULOŽENKA.
Na lince +420 777 208 204 nebo +421 220 909 866 a telefonicky je zastihnete každý pracovní den od 7:00 do 20:00 hodin.
Cena: od 60 do 76kč
OBRÁZEK PŘEPRAVY ČESKÁ REPUBLIKA 1 DEN

4. DPD CZdpd

DPD je spolehlivý přepravce, který vám doručí vaší zásilku bezpečně až domů do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude nejčastěji doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky ( toto potvrzení Vám přijde na email uvedený při objednávce ).
Stačí se přihlásit do DPD Kurýra a budete mít před sebou všechny informace o balíčku i možnosti, jak si přizpůsobit doručení. Ve větších městech si můžete navíc za příplatek nechat balíček doručit ráno od 8:00 do 10:00, večer od 18:00 do 21:00 nebo v sobotu mezi 9:00 a 17:00. Ještě v den doručení si také můžete přidat záložní adresu. Pokud přesměrujete balíček na vzdálenější adresu, přivezeme vám ho další den. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online.
Na lince 225 373 373, na e-mailu info@dpd.cz. Telefonicky DPD zastihnete každý pracovní den od 7:00 do 18:00 hodin.
Cena: od 80 do 130kč s DPH
OBRÁZEK PŘEPRAVY ČESKÁ REPUBLIKA 1 DEN,

5. DPD SKdpd slovensko

Přepravní služba, která zboží doručí v až k Vám domů na Slovensko.
Cena: od 160 do 200kč s DPH
OBRÁZEK PŘEPRAVY SLOVENSKÁ REPUBLIKA 2 DNY

6. Czech post shipping international dpd EU

3-5 working days, Paypal, To bank account with OUR charges. Italy, Hungary, Spain
Cena: 250kč s DPH, 9,58€ (VAT)
PICTURE OF SHIPPING SPAIN 10 DAYSPICTURE OF SHIPING ITALY 9 DAYSPICTURE OF SHIPING HUNGARY 16 DAYS

dpd eu7. DPD Express shipping international 

3-5 working days, Paypal, To bank account with OUR charges. Germany, Poland, Austria 
Cena: 320kč s DPH, 12,27€ (VAT)
PICTURE OF SHIPPING GERMANY 2 DAYS

dpd eu8. DPD Express shipping international 

3-5 working days, Paypal, To bank account with OUR charges. France, G.Britain, Romania 
Cena: 515kč s DPH, 19,74€ (VAT)
PICTURE OF SHIPPING FRANCE 3 DAYS

9. Osobní odběr (to pick up personal)osobní odběr

Osobní odběr Praha 4 Hekrova 821/1, Praha 8 adresa bude upřesněna
Cena: zdarma

Geis Parcel

10. Geis Parcel

zdarma při nákupu nad 500kč 

PGEIS spolehlivý přepravce, který vám doručí vaší zásilku bezpečně až domů do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude nejčastěji doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky ( toto potvrzení Vám přijde na email uvedený při objednávce ).
Nabízíme rozsáhlou síť výdejních míst po celé ČR a tím nabízíme zákazníkům e-shopů mimořádně atraktivní, levný a rychlý způsob vyzvednutí vašeho zboží. Disponujeme nejmodernější balící a třídící technikou, díky které nabízíme mimořádnou spolehlivost a rychlost doručení zásilky, a tedy i spokojeného zákazníka vašeho internetového obchodu. Dobírku můžete zaplatit hotově a pokud tak odesílatel povolil, klidně i platební kartou a bezkontaktně. Pomocí SMS vás bude GEIS informovat o čísle balíku, termínu doručení i výši případné dobírky. Nezapomínáme ani na možnost přesměrování zásilky do výdejního místa Geis Point. Ve výdejních místech jsou zásilky standardně připraveny k vyzvednutí po dobu 7 dní. V případě, že nedojde k vyzvednutí zásilky, zašleme příjemci třetí a pátý den po uložení SMS s upomínkou.
Případně nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 951 277 777 od pondělí do pátku 8:00 – 17:00 hod.

Cena: zdarma

Platba

Způsoby plateb

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby: 

1. Dobírkadobírka

Platíte až při převzetí zboží.

2. Převodemplatba převodem

Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet číslo 209212397/0600 vedený u společnosti Moneta Money bank (dále jen „účet prodávajícího“) . Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

3. Hotověhotovost

Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.

4. GOPaygopay

Seznámení

.

.4. Paypal

paypal

Online platební možnost, dostupná však pouze pro zákazníky s Paypal účtem.